KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177488
nr 1417 7488
Haruo Sézaki
(1907-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 65. Olja på duk, 23x32cm, yttermått inklusive ram: 31x40cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:29:43
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.700 kr
Haruo Sézaki
Läs mer om Haruo Sézaki